فرماندار بندر ماهشهر: طرح جامع توسعه بندر ماهشهر تدوين و تصويب شد

فرماندار بندر ماهشهر از تدوين و تصويب طرح جامع توسعه اين شهرستان خبر داد.

به گزارش مهر، محسن بيرانوند در جلسه شوراي اداري اين شهرستان اظهار كرد: نوسانات قيمت ارز در كشور موجب نگراني شده و همين موجب اعتراض قشر وسيعي از جامعه شده و همه مي‌دانند كه مردم ما پاي بند به نظام هستند.

وي افزود: در همه كشورها نوسانات اقتصادي وجود داشته و نياز است مسئولان با سعه صدر و كنترل و مديريت بتوانند از اين بحران عبور و مشكل اقتصادي را حل و نارضايتي عمومي را حل كنند. همه بايد با وفاق ملي باشند و اينكه گروه‌هاي سياسي دنبال منافع سياسي باشند به نظام و مردم ضربه وارد خواهد و بايد با تلاش مشكلات و بحران را رد كرد.فرماندار بندر ماهشهر عنوان كرد: در اين شرايط همه مديران با تلاش و وقت گذاشتن رضايت مردم را جلب كنند به ويژه نهادهاي خدماتي بايد از ظرفيت داخلي در راستاي رضايت عمومي قدم بردارند.  ‌

وي ادامه داد: ما بايد به عنوان مديران رده پايين شرايط كشور را آسان كنيم. بعضي از ادارات بايد تلاش خود را بيشتر كنند تا رضايت‌مندي بيشتر شده و گله‌مندي‌ها كمتر شود.

بيرانوند عنوان كرد: اولويت بايد توجه بيشتر به بازار براي سامان‌بخشي و نظارت جامع و مستمر بر بازار باشد. اين بحث مهمي است كه بايد به طور ويژه در نظر گرفته شود.

فرماندار بندر ماهشهر در ادامه گفت: اداره برق با همت مضاعف خود با رعايت الگوي مصرف در شهرستان و با دنبال كردن بخشنامه‌هاي مديريت بحران شهرستان توانست بحران برق را مديرت كرده كه اين امر با همكاري همه نهادها و مردم صورت گرفت كه نياز است مستمر باشد همه مديران صرفه‌جويي مصرف برق را در ادارات خود دنبال كنند.

وي متذكر شد: بندر ماهشهر به لحاظ توسعه و امكانات شايسته اين وضعيت نيست و برنامه جامعي براي تغيير اين وضعيت تنظيم شده و همه ادارات و ارگان نيازهاي خود را بيان كردند.بيرانوند اظهار كرد: اين برنامه در حضور معاون وزير نفت در امور پتروشيمي ارائه و مورد استقبال وي قرار گرفت.

فرماندار بندر ماهشهر افزود: بايد همتي ويژه در اجرايي شدن پروژه‌هاي اين برنامه صورت بگيرد. البته در حال حاضر به دلايلي در اجرا و تكميل پروژه‌ها دچار مشكل شده‌ايم كه با همكاري استانداري اين تلاش را داريم كه راه را براي تكميل طرح‌ها ميسر كنيم.

وي بيان كرد: طرح‌هاي بهسازي روستايي در دست اقدام است كه توسط ارزش افزوده اجرا مي‌شوند. تا سال آينده بسياري از روستاها بهسازي شده و امكاناتي در آنها ايجاد خواهد شد تا در بخش روستايي رضايت‌مندي ايجاد شود.

بيرانوند اضافه كرد: نياز است به شهرك طالقاني توجه ويژه شود و بايد خدمات بهتري به مردم اين اين شهرك ارائه شود. محروميت در اين شهرستان وجود دارد و بايد خدمات‌رساني بهتري در اين شهرك و همه مناطق محروم صورت بگيرد.