۱۸نماينده خوزستان اگر بخواهند كوه را جابه جا مي كنند

باز هم يك نماينده غير خوزستاني مجلس جور نمايندگان استان را كشيد و دفاع جانانه اي از ما كرد.

نماينده مردم قزوين و عضو كميسيون اجتماعي مجلس گفته: خوزستان در مجلس ۱۸ نماينده دارد اگر بخواهند تصميم مشترك بگيرند مي توانند كوه را جابه جا كنند كه نمونه آن را در عزل وزير نيرو ديديم.

روح ا… بابايي صالح در نشست اعضاي كميسيون اجتماعي مجلس با مسئولان شهرستان آبادان در محل تالار الغدير فرمانداري آبادان گفت: زماني بهترين محصولات كشاورزي در آبادان توليد مي شد اما مسائل مختلف دست به دست هم داد تا كشاورزي منطقه دچار آسيب شود، مديريت استان خوزستان بايد به فكر شهرستان هاي استان خود باشد.

به گفته بايايي صالح: مديران بومي به دليل احساس تعلقي كه به شهر خود دارند به طور حتم اقدامات موثري را در گره گشايي و رفع مشكلات شهرهاي خود به انجام مي رسانند اما فرد غير بومي در شهري كه به آن تعلق خاطري ندارد تنها كم كاري هاي موجود را اصلاح مي كند و وقتي ياد گرفت كه چه بايد بكند مي رود و خدماتش را به شهر خود ارائه مي دهد.

عضو كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي گفت: مديران بومي به طور قطع به فكر همشهريان خود خواهند بود، متاسفانه رابطه ها و باند بازي در كشور سبب شده تا شهرستان ها پيشرفت نكنند.

بابايي صالح گفت: آبادان ظرفيت هاي خوبي همچون منطقه آزاد اروند، پالايشگاه، پتروشيمي و برخي موارد ديگر دارد كه مي تواند در ايجاد اشتغال براي جوانان منطقه اثر گذار باشند اما مي بينيم كه متاسفانه به دليل همان رابطه ها سهم اندكي از اشتغال منطقه به بچه هاي بومي تعلق گرفته است و اين جاي تاسف فراوان دارد.

وي معتقد است: مجمع نمايندگان خوزستان مي تواند هر چه را كه اراده كند به دست آورد اما اين مهم با وحدت و در كنار هم بودنشان محقق مي شود. اين عضو كميسيون اجتماعي مجلس معتقد است: بايد اعتبارات ملي براي اجراي پروژه هاي شهرستان آبادان اخذ شود و براي اين مسئله همت و تلاش مجمع نمايندگان خوزستان را طلب مي كند كه بايد براي آن فكري كنند.

 

 

 

ايجاد معاونت اجراي احكام تعزيرات حكومتي براي نخستين بار در خوزستان

براي نخستين بار در استان خوزستان معاونت اجراي احكام در سازمان تعزيرات حكومتي ايجاد شد.

بر اين اساس مرتضي اميني بازرس تعزيرات خوزستان با حكم جمال انصاري رئيس تعزيرات حكومتي كل كشور به اين سمت منصوب شد.

با رفتن سلمان زاده از مركز بهداشت، چه كسي مي تواند سكاندار اين مركز شود؟

 

 

 

 

 

 

دكتر نظري رئيس دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز طي حكمي دكتر شكرا… سلمان زاده معاون بهداشتي دانشگاه و رئيس مركز بهداشت استان را با حفظ سمت، به عنوان سرپرست دانشكده علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهرستان آبادان منصوب كرد.

با قدرداني از زحمات دكتر سلمان زاده در مدتي كه سكاندار مركز بهداشت استان بود، اكنون بحث جانشين وي مطرح است كه ايجاب مي كند فردي شايسته، با تجربه و متخصص به اين سمت منصوب شود كه در مجموعه بهداشت استان چنين افرادي وجود دارند و بعنوان مشت نمونه خروار مي توان از مهندس مهرداد شريفي رئيس مركز بهداشت غرب اهواز نام برد. وي داراي ۲۴ سال سابقه مديريتي در حوزه بهداشت استان  است و تمام رده هاي مديريتي را طي كرده و از مديراني است كه از سربازي به سرداري رسيده است و از نظر مدرك درحال اتمام آخرين تخصص علوم پزشكي  MPH(‌)كارشناسي ارشد است و هرجا بوده خوش درخشيده و از خود نام نيك برجاي گذاشته و نحوه مديريتش مقبول مقامات استان و رضايت مردم است كه جا دارد با توجه به اين سوابق براي جايگزيني دكتر سلمان زاده از چنين نيرويي بهره برده شود.

دو كارمند شهرداري شوشتر به اتهام اختلاس بازداشت شدند

 

شهردار شوشتر گفت: دو كارمند شهرداري شوشتر روز يكشنبه به اتهام اختلاس بازداشت شدند.

به گفته عبدالنبي شيربيگي پرونده اين افراد مربوط به دو سال گذشته است.

وي گفت: پرونده اين دو نفر در مراجع قضايي در حال رسيدگي است و فعلا به صورت موقت بازداشت شده اند.

شهردارشوشتر اين را هم گفت كه يكي از اين افراد، كارپرداز و ديگري مسئول كارخانه آسفالت شوشتر بوده است