استاندار نجنبد، حسين زاده را از دست مي دهد

با توجه به پايان ماموريت دكتر حسين زاده معاون سياسي اجتماعي استانداري، شنيده ايم دكتر شريعتي تقاضاي تمديد ماموريت او را از  دانشگاه شهيدچمران كرده است، چرا كه اگر اين كار با سرعت پيگيري نشود حسين زاده ترجيح خواهد داد با آنكه براي استانداري چند استان از وي دعوت شده، به دانشگاه برگردد.

حسن خلق، شناخت به مسايل سياسي و اجتماعي از مواردي است كه حسين زاده را بعنوان يك مدير با عملكرد قابل قبول نه تنها در استان بلكه در وزارت كشور و برخي استانها مطرح كرده است، ضمن اينكه وي در سخت ترين شرايط استان ، دكتر شريعتي را همراهي كرد و براي حل و فصل مسايل استان زمان نمي شناخت كه بايد قدرشناس چنين مديراني بود.

 حسين زاده هرگز براي انتصاب يا بقاي مديريت خود به كسي متوسل نشده و از تعريف و تمجيد بيزار است و شايد با همين مختصر توصيف ايشان از طرف راوي هم موافق نباشد.

 

دهقان تا اوايل سال آينده ماندني است

شنيدني ها حاكي است كه دهقان معاون امنيتي استاندار حداقل تا آخر امسال ماندني است.چون گفته شده سقف ۳۵ سال خدمتش پر نشده بنابراين تا اوايل سال آينده ابقا شده است.

پيش از اين استاندار گفته بود استانداري فقط دو مدير بازنشسته دارد كه منظورش مهندس هاشمي زاده معاون وقت عمراني و آقاي دهقان معاون امنيتي بود. معاون عمراني قبل از ابلاغ بازنشستگي، خود استعفا داد و همچون گذشته نام نيكي از خود به جاي گذاشت.  ‌

فرماندار مسجدسليمان و بخشدار غيزانيه سريعا بايد انتخاب شوند

فرمانداري مسجدسليمان با وجود حساسيت هايي كه در بين ديگر شهرها دارد همچنان با سرپرست اداره مي شود و گزينه هاي مختلفي براي آنجا مطرح است. در اين مورد از قنبري سرپرست فعلي و گزينه هايي خارج از سيستم وزارت كشور نام برده مي شود كه بايد هرچه زودتر تعيين تكليف شوند.

نداشتن فرماندار موجب شده كه كارهاي عمراني در اين شهرستان شتاب نداشته باشد.  ‌

مي دانيم كه تعدادي از بخشداران ، معاونين و فرمانداريها هنوز بعنوان سرپرست كار مي كنند كه بايد از بلاتكليفي خارج شوند. از جمله بخشدار غيزانيه از اهميت برخوردار است زيرا بيشترين روستاهاي استان در اين بخش قرار دارند  و از وقتي كه هاشمي بخشدار آنجا به سمت فرماندار حميديه منصوب  شد، بخشدار ندارد در حالي كه كارهاي عمراني زيادي دارد كه بايد با تعيين بخشدار به اجرا درآيند.

منتظر سلطان زباله هم باشيد

 

نماينده مازندران در شوراي عالي استانها گفته است: زباله در برخي شهرها منبع درآمد افراد خاص است و اين افراد سودجو با ارتباطات خاصي كه دارند، عامل بازدارنده در مديريت صحيح زباله در استان هاي شمالي كشور به شمار مي روند.

به اين ترتيب بايد منتظر پديده سلطان زباله هم باشيم چون نماينده مازندران مدعي شده موضوع دفع مناسب زباله در شهرها و شهرداريها با مافياي قدرت مواجه شده  و هرجا صحبت از مافياي قدرت بوده، سلطاني بر تخت جلوس كرده است.

 

سرپرست شركت آب و فاضلاب روستايي خوزستان منصوب شد

 ‌عادل حرباوي به عنوان سرپرست آبفا روستايي خوزستان معرفي شد.

وي جانشين درويشعلي كريمي شد كه به مدت سه سال سمت مديرعاملي شركت آب و فاضلاب روستايي خوزستان را عهده دار بود.

حرباوي با ۱۷ سال سابقه كار متولد ۱۳۵۲ است و كارشناس ارشد منابع آب در رشته عمران است.

وي سابقه مديريت آبفار آبادان، هفتكل  شوش و ناظر ويژه فاضلاب آبفا استان را در كارنامه خود دارد.

مراسم تكريم و معارفه سرپرست شركت آب و فاضلاب روستايي خوزستان شامگاه ۱۸ دي ماه با حضور جمعي از مسوولين و كاركنان اين شركت برگزار شد.

فرق <ما> با شما!

گفت: شنيدي بزرگواري گفته "ما" در اين چهل سال به اندازه چهارصد سال پيشرفت كرديم نظرت چيست؟ 

گفتم: اين بزرگوار گفته "ما" نگفته شما و درست هم گفته چون خيلي ها در اين مدت از هيچ به همه چيز رسيده اند و چه بسا راه چهارصد ساله را چهل ساله طي كرده اند.