مديران به خاطر ارائه كارنامه برنامه بلند مدت ندارند

نماينده مردم بندر ماهشهر، اميديه، هنديجان و بندر امام خميني، گفته است برنامه هاي كوتاه مدت موجب عقب ماندگي كشور مي شود چرا كه مديران ما براي اينكه كارنامه خودشان را عنوان كنند، برنامه كاري دراز مدت ندارند چون معتقدند نتيجه كارشان توسط مديران بعدي به بهره برداري مي رسد.

اين حرف كاملا درست است چون مديران نفع خودشان را به نفع مردم و منطقه ترجيح مي دهند و به اين دليل آينده نگري نكرده و حال را مي بينند تا در زمان مديريتشان برنامه ها به نتيجه برسد، بنابراين دنبال پروژه هاي كوتاه مدت و غير اساسي هستند .

گلمرادي همچنين گفته عليرغم دستاوردهاي بزرگ، مشكلات روي هم انباشته شده كه از آن جمله است بي توجهي به مسائل جنبي صنعتي كه بخاطر آنها مردم ما دچار بيماري مي شوند و بدليل كمبود امكانات در مناطق توسعه نيافته، بيماران بايد براي درمان به تهران بروند.

وي در خصوص استاني شدن انتخابات گفته: استاني شدن انتخابات با دغدغه هايي همراه است اما حتما باعث ارتقاء سطح توانمندي مجلس مي شود  چون افرادي به مجلس راه پيدا مي كنند كه در قياس با رقيبان خود شاخص ترند و بهر حال تكليف انتخابات را استان تعيين مي كند و هر كس فعاليت استاني او بيشتر است به مجلس راه مي يابد.

اگر واقعا اينطور باشد كه هر كس در استان نه فقط در زمان انتخابات بلكه قبل از آن در مسايل اجتماعي استان فعال باشد روانه مجلس شود واقعا كيفيت پارلمان بالا مي رود، منتهي شرط اين است كه مسايل قوميتي به ساير موارد نچربد چون در همه دوره هاي مجلس، استان خوزستان با توجه به ويژگي هاي قوميتي، نتيجه مطلوبي در انتخابات نداشته و حتي افرادي به مجلس راه يافته اند كه تنها برگ برنده آنها زياد بودن طرفداران قوميتي آنها بوده كه عملا بازدهي مطلوبي نداشته است.

سرپرست فرمانداري ويژه خرمشهر يك سال تا بازنشستگي فاصله دارد

سرپرست فرمانداري ويژه خرمشهر گفته: مسئله بازنشستگي بنده تا دو ماه ديگر صحت ندارد.

كوروش مودت شايعه‌هاي فضاي مجازي را نادرست دانست وگفت: من حداقل بيش از يك سال ديگر فرصت دارم.

وي اين را هم گفت كه اگر اين مطالب صحت داشت، حاضر به آمدن به اين سمت نبودم و بنده براي خدمت به مردم خرمشهر حضور پيدا كردم.

سرپرست فرمانداري خرمشهر گفت: نبايد به شايعات فضاي مجازي اهميت داد، چرا كه شايعات فراوان هستند.مودت از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست به مسؤولان براي توسعه و بهبود وضعيت خرمشهر كمك كنند.

 

مشكل مردم گراني و بيكاري است نه شعر و موسيقي!

امام جمعه آبادان با اشاره به اينكه رييس جمهور از شعر و موسيقي و فيلم در دولت صحبت مي‌كند گفته: شعر خوب است حضرت آقا نيز قبل از شما به شعر توجه خاصي داشت ولي مگر مشكل مردم اين موضوعات است چرا در خصوص بيكاري جوانان وضعيت گراني و شرمندگي كارگرها و قشر كم درآمد جامعه كه چند ماه حقوق نگرفته اند و شرمنده زن و بچه هستند صحبت نمي‌كنيد.

وي با اشاره به مشكلات خصوصي سازي شركت ها هم گفته با سوءمديريت چه ضربه‌ها و چه بلاهايي بر سر بخش خصوصي آورديد ما مردم آبادان و خوزستان اجازه نخواهيم داد كه پالايشگاه را به بخش خصوصي واگذار كنيد و  با رانت افرادي را وارد كنيد و تيشه به ريشه شركت نفت و شركت‌هاي ديگر بزنيد.امام جمعه آبادان خطاب به رييس جمهور گفت: كاش براي بالا بردن كيفيت خودرو ايراني وقت مي گذاشتيد كه با جان مردم بازي نشود كاش به جاي شكستن فيلتر كمر آنهايي را مي شكانديد كه كمر مردم را با افزايش قيمت دلار و ايجاد فشار اقتصادي شكاندند.

حجت الاسلام ابراهيمي پور گفته از رييس جمهور اين سوال را دارم بهتر نبود همان طور كه براي رفع فيلتر تلگرام از آبروي دولت مايه گذاشتيد براي رفع بيكاري و مبارزه با گراني و جلوگيري از تورم و مبارزه با فساد اقتصادي دانه درشت‌ها با تمام توان مايه مي‌گذاشتيد؟

شهردار هنديجان استعفا كرد

مسئول روابط عمومي شهرداري هنديجان گفت: كورش حشمدار شهردار هنديجان كه حدود ۱۷ ماه پيش به عنوان شهردار انتخاب شده بود، از سمت خود كناره گيري كرد.

‌محمد عبداللهي گفت: شهردار هنديجان روز چهارشنبه هفته گذشته با ارسال نامه اي به شوراي اسلامي شهر هنديجان استعفاي خود را به صورت كتبي اعلام كرد. اين استعفا در جلسه فوق العاده شامگاه چهارشنبه بررسي و در نهايت پنج عضو شوراي شهر هنديجان با استعفاي وي موافقت كردند.

وي ادامه داد: اعضاي شوراي شهر هنديجان با اتفاق آرا(پنج راي) آقاي روح اله درخشان را به عنوان سرپرست شهرداري هنديجان انتخاب كردند.

علت استعفاي كورش حشمدار دلايل شخصي  عنوان شده است، وي در شهريور ۱۳۹۶ با سه راي موافق و ۲ راي مخالف اعضاي شوراي شهر هنديجان به عنوان شهردار انتخاب شده بود.

درجه شهرداري ويس به ۶ ارتقا يافت

طي حكمي از سوي وزير كشور، درجه شهرداري ويس به ۶ ارتقا يافت.

در حكم عبدالرضا رحماني فضلي خطاب به استاندار خوزستان آمده است كه با تاييد سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور رتبه  شهرداري ويس ۶ اعلام مي شود.