در كنار دعوت از خوانندگان ميليوني، از هنرمندان استاني هم استفاده شود

در كنار دعوت از خوانندگان ميليوني، از هنرمندان استاني هم استفاده شود

برخي شركت ها و دستگاه ها كه پسرحاجي هستند و علاوه بر اين كه هيچ وقت مشكل پرداخت حقوق كاركنان را ندارند، در مناسبت هاي مختلف مجالس جشن و سرور آن هم باكلاس بالا برگزار مي كنند و اينك با نزديك شدن بهمن ماه برنامه هايي براي دهه فجر و در مجموع بهمن ماه تدارك ديده اند كه البته دارندگي است و برازندگي و كسي مخالف اين كار نيست اما در اين ميان نكته اي است كه بعضي مخاطبان نكته شناس اين ستون به راوي اطلاع داده اند كه قرار است يك شركت پولدار استان ۱۰ شب جشن برگزار كند كه اكثر هنرمندان آن تهراني هستند و پيشنهاد مي شود از هنرمندان استاني هم استفاده شود كه هم قانع ترند و هم تشويقي براي ارائه كار بهتر در آينده خواهد شد.
به قرار اطلاع دعوت از آقاي سالار عقيلي چهل و پنج ميليون تومان و اركستر رستاك شبي ۳۵ ميليون تومان براي برگزار كننده جشن تمام مي شود و هيچ اشكالي ندارد كه از اين نمد، كلاهي هم به هنرمندان خوزستاني برسد.
استفاده نكردن از هنرمندان استاني موجب مي شود كه آنها هم به تهران بروند، يكي از خوانندگان استان كه به همين دليل به تهران رفت و حالا چند آهنگ او گل كرده گفته در استان خودم غريبم و ناچار به تهران رفتم و نتيجه هم گرفتم.
البته در اين وادي هم مانند عرصه فوتبال مديران برنامه هاي تهراني فعال هستند و راه هاي ارتباط با مديران استاني را مي دانند و مي توانند موافقت برگزاركنندگان را براي دعوت از هنرمنداني كه اسپانسر آنها هستند بگيرند و بازار اين دلال ها در زمان برگزاري جشن ها حسابي سكه است.

ناهماهنگي ارگان ها در اطلاع رساني، از قطعي آب دردناك تر است!

روز دوشنبه قطع آب در بيشتر مناطق شهر اهواز شهروندان را غافلگير كرد. طبق اطلاع رساني صورت گرفته از سوي شركت آب و فاضلاب اهواز قرار بود با توجه به خاموشي تصفيه خانه شماره دو اهواز به علت انجام پاره اي تعميرات، ساكنان غرب اهواز از ساعت يك تا ۴ بامداد دوشنبه شاهد قطعي و افت فشار آب باشند اما به دليل مشكلات بوجود آمده نه تنها غرب اهواز، بلكه برخي مناطق شرق نيز با قطع آب تا شب مواجه شدند.
كيماسي، مدير روابط عمومي شركت آب و فاضلاب اهواز در گفتگو با پيك راوي در اين زمينه گفت: تعميرات مد نظر در ساعت اعلام شده انجام شد اما به دليل شكستگي ناگهاني خط لوله در تصفيه خانه شماره دو شاهد قطع آب در بيشتر مناطق شهر اهواز بوديم كه با پيگيري ها و اقدامات صورت گرفته ساعت ۸ شب دوشنبه شكستگي خط لوله مرتفع و تصفيه خانه وارد مدار شد.
تا اينجاي ماجرا را به حساب ناگهاني بودن اتفاق مي گذاريم اما هماهنگ نبودن ارگان هاي مرتبط با تعطيلي مدارس در اين روز جاي تأمل دارد!‌
مدارس نوبت صبح اهواز به دليل ناگهاني بودن اتفاق برقرار بود تنها حدود نيم ساعت قبل از حضور دانش آموزان نوبت عصر، اطلاعيه سازمان آموزش و پرورش استان مبني بر تعطيلي مدارس بعدازظهر اهواز كه مشكل قطع آب داشتند منتشر شد! به فاصله چند دقيقه روابط عمومي فرمانداري اهواز با صدور اطلاعيه اي اعلام كرد باتوجه به اعلام اداره كل آموزش وپرورش و آبفاي اهواز كه اكثر مدارس با قطعي آب مواجه هستند تمامي مدارس در نوبت عصر دوشنبه تعطيل است! روابط عمومي استانداري خوزستان نيز در همين راستا اعلام كرد تمامي مدارس نوبت بعدازظهر اهواز تعطيل مي باشند.
اين اطلاع رساني كه مي توان از آن به عنوان اطلاع رساني دقيقه ۹۰ هم ياد كرد آنقدر دير انجام شد كه برخي دانش آموزان در مدارس حضور يافتند.
رضواني، مدير روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش استان در خصوص اينگونه اطلاع رساني به پيك راوي گفت: روابط عمومي فرمانداري اهواز به ما اطلاع داد تنها مدارسي كه مشكل قطع آب دارند در نوبت بعدازظهر تعطيل هستند از اين رو به مديران مدارس ابلاغ شد در صورتي كه مشكل آب ندارند، از تعطيلي خودداري كنند!‌
مدير روابط عمومي فرمانداري اهواز نيز در توضيح اطلاعيه منتشر شده از سوي اين نهاد به پيك راوي گفت: ابتدا قرار بود تنها مدارس داراي مشكل قطعي آب تعطيل اعلام شوند اما روابط عمومي استانداري خوزستان اعلام كرد كه تمامي مدارس نوبت عصر تعطيل هستند.
اما رزمي، مدير روابط عمومي استانداري خوزستان نيز در توضيح اين موضوع به پيك راوي عنوان كرد: روابط عمومي فرمانداري اهواز به نقل از فرماندار تعطيلي تمامي مدارس را اعلام كرد و استانداري خوزستان نيز با توجه به شرايط بوجود آمده، مراتب را به دكتر شريعتي اطلاع داد. استاندار خوزستان هم با توجه به اينكه تمامي اولياء دانش آموزان امكان دسترسي تلفني به مدارس براي بررسي وضعيت مشكل آب را نداشتند دستور تعطيلي تمامي مدارس اهواز در نوبت بعد از ظهر را صادر كرد.
خلاصه مطلب اينكه بعد از ظهر روز دوشنبه اطلاع رساني دير هنگام و ناقص، برخي دانش آموزان را به مدارس كشاند و خانواده ها را سردرگم كرد تا مشخص شود در عصر تكنولوژي هنوز ارتباطات بين حوزه اي در برخي سازمان هاي كلان‌شهر اهواز شكل گيري مطلوبي ندارد!‌